Фільтрувальні рукави на сторожі проблем екології та глобального потепління
Сьогодні рукавні фільтри просто необхідні на промислових заводах та фабриках, адже саме їх викиди в атмосферу спричиняють непоправні проблеми екології та глобального потепління. Не варто ігнорувати питання забруднення навколишнього середовища, адже нам нікуди втекти з нашої планети, більше того, тут жити нашим дітям та онукам, і якість їхнього життя безпосередньо залежатиме від нашої поведінки.
Зараз
кожен завод має точний максимальний рівень викидів, який має право
випустити в атмосферу. Якщо цей рівень не відповідає вимогам, на
завод чекають штрафи та санкції. Для уловлювання шкідливого та
непотрібного пилу дуже часто використовують фільтрувальні
рукави.
Фільтрувальні рукави служать для:
- запобігання потраплянню в атмосферу викидів виробничого процесу;
- збирання виробленого продукту та повернення його назад у виробництво.
Фільтрувальні рукави встановлюються у фільтрувальних системах як фільтроелементи. Вони можуть мати різні розміри (діаметр і довжину), різноманітні пристосування для фіксації у фільтрі, а також різні модифікації, що залежить від того, яка система регенерації застосовується в конкретній установці.
Наприклад, в
системах з імпульсним продуванням (поверхня рукава відчищає від
пилу імпульсом повітря) зазвичай застосовуються рукави на каркасній
основі з поверхневою щільністю 500-600 г/м2, що надає
рукаву додаткову міцність і довговічність. У шейкерах
застосовуються рукави з матеріалів 350-400 г/м2, що
надає їм гнучкості. Також більш легкі та гнучкі матеріали
використовуються в рукавах для систем із зворотним продуванням, їх
вага коливається в межах 400-500 г/м2.
Які матеріали застосовуються у виробництві фільтрувальних рукавів?
Зазвичай при виробництві фільтрувальних рукавів використовують неткані голкопробивні матеріали з різних синтетичних волокон. Вибір волокон визначається навколишнім середовищем та температурою процесу. Так, для сухих середовищ, де температура не перевищує приблизно 140 градусів за Цельсієм, застосовуються рукави з нетканого полотна, виготовленого з поліефіру волокон. Однак, якщо середовище дуже кисле і температура досягає 270 градусів за Цельсієм, то єдине, що зможе стати в нагоді, це рукав з політетрафторетилену.
На сьогоднішній день існує безліч виробників фільтрувальних рукавів, але деякі з них є досвідченими фахівцями в цій галузі. Тому, щоб придбати якісний та недорогий товар, зверніться до інтернет-магазину компанії Вент-Фільтр, яка займає лідируючі позиції на ринку фільтраційних систем, повітряних фільтрів та технологій очищення повітря, а також постійно працює над створенням нових та вдосконаленням існуючих технологічних процесів.